O mnie


Witaj! Teraz dowiesz się trochę o mnie, czyli o autorce bloga na którym właśnie się znajdujesz.

Nazywam się Paulina i mam 18 lat. Uwielbiam się bawić i mam wiele zainteresowań. Jestem miłośniczką dobrej muzyki oraz książek. Kocham dzielić się zdjęciami i przeżyciami z innymi ludźmi.

Jestem perfekcjonistką i zwracam ogromną uwagę na szczegóły. Cechuje mnie empatia i wrażliwość.
Swój wolny czas najczęściej poświęcam nauce i blogowaniu. Bardzo lubię gotować i poznawać nowe smaki. Uwielbiam język angielski oraz różne tematy związane ze światem i geografią.

Jestem osobą młodą, skłonną do refleksji. Próbuję nowych rzeczy, chcę się rozwijać na każdym etapie swojego życia. Fascynuje mnie psychologia, motywacja i rozwój osobisty. Poruszam te i podobne tematy bardzo często na moim blogu.

Interesuję się również fotografią i edycją grafiki. Jestem osobą kreatywną i twórczą. Chcę tworzyć ciekawe prace. Najbardziej lubię wykonywać zdjęcia portretowe. Lubię stać również przed obiektywem i współpracować z fotografem.

Staram się myśleć optymistycznie. Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Piszę o tym co mnie interesuje lub co mnie inspiruje.

Jestem osobą szczęśliwą, a blogowanie sprawia mi ogromną radość. Na blogu opisuję moją codzienność, przemyślenia i wrzucam dużą ilość zdjęć. Nie wyobrażam sobie mojego bloga i moich wpisów bez fotografii.

1 komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz.
Wszystkie czytam!
Moderacja komentarzy włączona, aby nic nie umknęło mojej uwadze :)

TOP